Dziesięć spływów kajakowych na dziesięciolecie

Dziesięć spływów kajakowych na dziesięciolecie 15
Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka w tym roku świętuje swoje 10-lecie. Na tę okazję przygotowano atrakcje, w których każdy może wziąć udział.
W nadchodzące Święto Pracy (1 maja) o godzinie 12 Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaplanowało pierwszy z dziesięciu spływów kajakowych Zielawą.

Początek wyprawy rozpocznie się od zwiedzania cmentarza tatarskiego w Studziance, po czym wszyscy wsiądą do autokaru i przeniosą się do Rossosza, gdzie swój start będzie miał 13-kilometrowy spływ. Poprzedzi go krótkie szkolenie. Na mecie na uczestników będzie czekał tatarski obiad.

Koszt uczestnictwa w spływie to 80 zł dla mieszkańców Studzianki, zaś dla pozostałych 90 zł. W cenę jest wliczony transport z Białej Podlaskiej (10:30 parking pod McDonald`s i 10:45 dworzec PKP) oraz z powrotem, udział w spływie (zapewnione są kajaki dwuosobowe), zwiedzanie tatarskiego cmentarza z przewodnkiem, obiad, strzelanie z łuku, certyfikat kajakarza, okolicznościowy znaczek spływu oraz pamiątkowy medal.

Informacje i zapisy na spływ odbywają się mailowo pod adresem: [email protected] lub telefonicznie pod numerem 501 266 672. Obowiązuje limit miejsc.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *