Dziewczęta z awansem do finału

Dziewczęta z awansem do finału 16

Dwie drużyny z naszego regionu opanowały podium podczas półfinału Licealiady. Siatkarki ze „Staszica” awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

We wtorek (27 lutego) w IV LO w Białej Podlaskiej rozegrano półfinał Licealiady na szczeblu wojewódzkim. Drużyna z IV LO w Białej Podlaskiej pokonała 2:0 drużynę z Łukowa. Dziewczęta ze „Staszica” z takim samym wynikiem wygrały mecz z siatkarkami z ZSP w Radzyniu Podlaskim. Z wynikiem 2:1 zwyciężyły także z drużyną z LO w Międzyrzecu Podlaskim.

Tymi zwycięstwami siatkarki ze „Staszica” zapewniły sobie pierwsze miejsce podium i awans do następnego etapu rozgrywek.

W zwycięskim składzie zagrały: Julia Budzyńska, Karolina Demianiuk, Julia Dębowska, Gabriela Grytczuk, Eliza Juszczuk, Izabela Komoszyńska, Natalia Ladwiniec, Sandra Łukaszuk, Natalia Orzechowska, Aleksandra Porzuczek, Julia Romaniuk, Agata Rozporska, Julia Siedlecka.

Nieco gorzej poszło siatkarkom z LO w Międzyrzecu Podlaskim. Przegrana z bialskimi siatkarkami nie zabiła ich ducha walki. Wygrały mecz z ZS CKR w Jabłoniu wynikiem 2:0. To pozwoliło im znaleźć się na drugim miejscu, tuż za drużyną z Białej Podlaskiej.

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna z ZSP w Radzyniu Podlaskim.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *