Znamy zwycięzców plażowych zmagań

DSC_0045

Za nami finał wojewódzki w siatkówce plażowej. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Miejsce na podium wywalczyli również nasi reprezentanci.

Finał siatkówki plażowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu wojewódzkim został rozegrany we wtorek (12 czerwca) na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Wśród dziewcząt ostatecznie na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna ze Świdnika. Bardzo daleko zaszła również Szkoła Podstawowa nr 9 w Białej Podlaskiej. „Nasi” zawodnicy wywalczyli drugie miejsce. Trzecie miejsce zdobyła drużyna ZS Czernic. Kolejne miejsca przypadły zawodnikom z Kraśnika, Zamościa i Lublina.

Tego dnia odbyła się również rywalizacja uczniów szkół średnich. Miano zwycięzcy powędrowało do V LO w Lublinie. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z I LO w Świdniku. Na podium znaleźli się również bialscy siatkarze. Mowa o uczniach IV LO. Pozostałe miejsca zajęły drużyny z Puław, Kraśnika i Tomaszowa Lubelskiego.

Następnego dnia (13 czerwca) przyszedł czas na zmagania chłopców. Podczas Igrzysk Młodzieży Szkolnej na podium nie zabrakło naszych reprezentantów – uczniów PG nr 5 w Białej Podlaskiej. Wyprzedzili ich zawodnicy z Opola Lubelskiego i Kraśnika. Na czwartym miejscu uplasowały się drużyny z Lublina, natomiast na pozostałych z Chełma i Telatyna.

Jeśli chodzi o Licealiadę, tutaj klasę pokazali zawodnicy z ZST w Międzyrzecu Podlaskim. Tuż za nimi uplasowali się chłopcy z Chełma oraz Lublina. Na kolejnych miejscach znaleźli się siatkarze z Puław, Kraśnika oraz Zamościa.

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *