„Dziewiątka” triumfuje w tenisie stołowym

DSC_0011

Zakończył się finał miasta Biała Podlaska w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W obu kategoriach zatriumfowały drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 9.

Zawody zostały rozegrane wczoraj (17 stycznia) w hali Rzemieślniczego Gimnazjum w Białej Podlaskiej. Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego powędrował do dziewcząt i chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 9. Zwycięski skład tworzyły ekipa Magdaleny Mitury i Zofii Orlik oraz drużyna Sebastiana Chmielewskiego i Sebastiana Tomczyszyna. Wspomniani zawodnicy otrzymali również awans do etapu rejonowego. W następnym szczeblu zmagań powalczą również drużyny, które uzyskały drugie miejsce – są to dziewczęta i chłopcy z Publicznego Gimnazjum nr 3.

Wśród dziewcząt na trzecim miejscu uplasowały się zawodniczki z Publicznego Gimnazjum nr 4, a na czwartym z Katolickiej SP. Kolejne pozycje zajęły drużyny z Szkoły Podstawowej nr 3, Publicznego Gimnazjum nr 5 i Społecznej Szkoły Podstawowej.

Wśród chłopców trzecie miejsce zajęli uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 4, a czwarte ekipa Szkoły Podstawowej nr 4. Pozostałe pozycje objęli zawodnicy z Katolickiej SP, Szkoły Podstawowej nr 3, Społecznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum nr 5.

Zawody rejonowe zostaną rozegrane 25 stycznia o godzinie 10 w hali ZDZ w Białej Podlaskiej przy alei Jana Pawła II.