ElectroAcoustic w Terespolu. Nie obyło się bez bisów

All-focus

Koncert bialskiej grupy muzycznej odbył się w ramach „Trasy na VI”. Poprzedził go występ terespolskiej artystki Aleks Tychmanowicz.

Koncertu ElectroAcoustic można było wysłuchać w sobotni wieczór (4 maja) w restauracji Galeria Smaków w Terespolu. Bialską grupę tworzą Beata Wawryniuk (wokal), Mariusz Wojewoda (keyboard, instrumenty perkusyjne – cajon) oraz powracający po wielu latach na terespolską scenę muzyczną Piotr Frankowski (gitara). Ostatni z artystów, zwany również „Syfonem” odpowiadał za organizację pamiętnego koncertu „Punk nad Bugiem”, który odbył się 28 maja 1989 roku, chwilę przed wyborami. Wówczas na stadionie miejskim można było usłyszeć ostre brzmienia w wykonaniu zespołów z Polski i ZSRR.

W sobotę zanim na scenie pojawili się muzycy z Białej Podlaskiej, publiczność miała okazję podziwiać występ pochodzącej z Terespola Aleks Tychmanowicz. Artystka ostatnio wystąpiła w swoim rodzinnym mieście dokładnie sześć lat temu. Występom towarzyszyła kameralna i miła, a zarazem pełna refleksji i wzruszeń atmosfera. Tego dnia widownia mogła usłyszeć nie tylko własne utwory muzyków, ale też te bardziej i mniej znane covery.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *