Ferie pełne wrażeń (GALERIA)

Ferie pełne wrażeń (GALERIA) 15
Szereg różnorodnych warsztatów, zabawy rekreacyjne, wspólne oglądanie filmów, a na koniec całonocna zabawa. Tutaj nie ma mowy o jakiejkolwiek nudzie.
Ciekawie zapowiada się zimowy wypoczynek w terespolskiej gminie. W czasie wolnym od szkoły dzieci przez 5 dni będą miały okazję wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach.

W poniedziałek (5 lutego) w świetlicy w Koroszczynie (od 11 do 13) będą odbywały się warsztaty plastyczne dla dzieci. W świetlicy w Małaszewiczach Dużych (od 14 do 17) zaplanowano III edycję Master Chef, czyli warsztaty kulinarne.

Następnego dnia (6 lutego) w na terenie Prochowni w Kobylanach (od 12 do 14) w programie są zabawy rekreacyjne na śniegu wraz z ogniskiem,  a w sali konferencyjnej Urzędu Gminy (o 16) projekcja filmu „Dzielny kogut Maniek”.

W środę (7 lutego) ponownie w Koroszczynie (od 11 do 13) warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonają kartki walentynkowe. W Małaszewiczach (od 14 do 17) podobnie jak pierwszego dnia, będą zajęcia kulinarne.

W czwartek (8 lutego) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kobylanach o godzinie 12 zostanie rozegrany turniej w warcaby, a w Łobaczewie Małym (od 14 do 17) dzieci spróbują swoich sił w gotowaniu.

Na 9 lutego zaplanowano coś specjalnego. „Noc pełna wrażeń”, czyli nocowanie w budynku Urzędu Gminy Terespol w Kobylanach (od 19 do 9). Zgłoszenia przyjmowane są do 7 lutego w Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach. Zaproszenie skierowane jest do dzieci w wieku od I (7-latki) do IV klasy szkoły podstawowej. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 83 411-20-63.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *