Ferie połączone z dobrą zabawą

Ferie połączone z dobrą zabawą 16

Na ferie nie trzeba wyjeżdżać na drugi koniec Polski.  Sprawdź, co z okazji zimowej laby przygotowała gmina Międzyrzec Podlaski.

Świetlica w Przychodach zaproponowała na ten wolny zimowy czas atrakcyjne zajęcia.  W programie znalazły się m.in. zajęcia artystyczne czy kulinarne na których można będzie upiec ciasto, a na zakończenie przewidziane jest również ognisko. Będzie można też upiec rogaliki czy pobawić się z masą solną na zajęciach artystycznych.

Ferie połączone z dobrą zabawą 18

W świetlica w Pościszach przewidziane są zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz kulinarne. Natomiast z okazji zbliżających się walentynek na zajęciach artystycznych będzie można zrobić serduszka walentynkowe. Na chętnych czekają także warsztaty robienia świec lub decoupage na szkle. Zainteresowani udziałem proszeni są tego dnia o przyniesienie na zajęcia szklanej butelki i pasty do zębów, która będzie potrzebna do malowania pejzaży.

Ferie połączone z dobrą zabawą 19

Dysponując wolnym czasem warto zapoznać się również ofertą zajęć odbywających się w świetlicy “Promyk” w Halasach. Spotkania rozpoczną się dyskoteką walentynkową. Ponadto w programie przewidziane są m.in. warsztaty kulinarne, zajęcia artystyczne czy sportowo-rekreacyjne.

Ferie połączone z dobrą zabawą 20

Atrakcji nie zabranie także w świetlicy w Żabcach, gdzie na dzieci i młodzież czeka m.in. biwak integracyjny, karaoke czy konkurs na najbardziej szaloną fryzurę i makijaż.

Ferie połączone z dobrą zabawą 21

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *