Feryjna laba pełna zajęć (GALERIA)

Feryjna laba pełna zajęć (GALERIA) 15
W ciągu dwóch tygodni dzieci miały okazję wziąć udział w aż dziesięciu różnego rodzaju zajęciach. Podczas spotkań nie było miejsca na nudę.
Dla uczniów z Łomaz tutejsze instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji. W pierwszym tygodniu ferii odbyło się pięć spotkań. Zostały zorganizowane m.in. warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy mieli okazję wykonać ozdobne misy i miseczki z masy papierowej oraz inicjały techniką quillingu.

Nie brakowało też atrakcji muzycznych – gry i zabawy połączone były z doskonaleniem śpiewu, Wiele radości dzieciom przyniosła oparta na grach platforma KHOOT. Uświetnieniem pierwszego tygodnia zimowej laby był wyjazd na lodowisko.

Drugą połowę ferii rozpoczęło spotkanie z teatrem lalek „Igraszka”. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Magiczny miód”. Pojawiła się również możliwość porozmawiania z aktorami – Pawłem Kołodziejskim i Przemysławem Śmiechem oraz ich lalkami, które zrobiły na dzieciach niesamowite wrażenie.

Wtorkowy dzień dzieci spędziły na układaniu puzzli pod profesjonalnym okiem Iwony Kożuchowskiej z miejscowego Zespołu Szkół. Możliwością od urządzeń informatycznych były także warsztaty garncarskie. Dzieci wykonywały miseczki, dzbanuszki, a nawet serduszka z gliny. Na zakończenie ferii duża grupa bo 55 osobowa jeszcze raz wyjechała na bialskie lodowisko.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *