Feryjne atrakcje na wesoło

Feryjne atrakcje na wesoło 16

Zimowe wakacje trwają. Warto więc sprawdzić, co z tej okazji do zaproponowania mają gminne instytucje kultury. W Sosnówce zajęcia ruszają już dziś.

W gminie Sosnówka zaplanowano osiem spotkań, podczas których dzieci będą mogły spędzić czas przy różnorodnych, ciekawych aktywnościach. Każdego dnia zajęcia będą trwały od godziny 10 do 12.

Dzisiaj (12 lutego) przewidziano zajęcia taneczne z tańca ludowego. Jutro (13 lutego) uczniowie skupią się na rękodziele w karmelu. Będą miały one okazję własnoręcznie wykonać karmelowe lizaki. W czwartek (14 lutego) przewidziano wspólne oglądanie bajki edukacyjnej, która poruszy problem zagrożeń w internecie. W piątek (15 lutego) będzie czasem „planszówkowego zawrotu głowy”. Dzieci będą mogły wziąć udział w przeróżnych grach i zabawach edukacyjnych.

W drugim tygodniu ferii zajęcia rozpoczną się w poniedziałek (18 lutego) i będzie to Światowy Dzień Kota, który uczniowie spędzą podczas warsztatów plastycznych. Następnego dnia (19 lutego) odbędą się rozgrywki sportowe w tenisa stołowego, natomiast w środę (20 lutego) uczestnicy zajęć ponownie będą grać w planszowe gry i zabawy edukacyjne. Zwieńczeniem ferii zimowych będzie czwartkowe (21 lutego) integracyjne ognisko na harcerską nutę.

Organizatorami zajęć jest Gminna Biblioteka Publiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce przy wsparciu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *