Festiwal kolorów w Białej Podlaskiej

DSC_6079

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Nie byłem na miejscu ale patrząc na zdjęcia i widząc starsze „dzieci” zadaje sobie pytanie czemu to służy i co takiego wnosi w ich życie .
  Życie to nie teatr, ja ci na to odpowiadam;
  Życie to nie tylko kolorowa maskarada;
  Życie jest straszniejsze i piękniejsze jeszcze jest;
  Wszystko przy nim blednie, blednie nawet sama śmierć!
  Ty i ja — teatry to są dwa ………….
  Edward Stachura

 2. Wszędzie widzimy podteksty. Do wszystkiego dopisujemy ideologię. Nic nas nie jest w stanie zadowolić. Rzucanie kolorowym proszkiem w rytm muzyki uważamy za zagrożenie… Tak uogólniam. Jakiekolwiek wydarzenie ma miejsce w Białej to i tak nie spełnia oczekiwań społecznych,a osoby biorące w nich udział są etykietowane. Dlaczego?

  1. Zobacz jak wyglądają te dzieci, jak są wyzywająco poubierane, zupełnie jakby miały +5 lat więcej. Napisy Free Hugs (darmowe przytulanie) tylko umacniają w dzieciach postawy otwartości na dosłownie wszystko, na każde zachowanie, a co jak będzie tam jakiś pedofil i przytuli się to Twojego dziecka? Myślałaś o tym? Za moich czasów, 30 lat wstecz nie było takich festiwali, nie było potrzeby pokazywania innym jak bardzo jesteśmy do przodu.

 3. Takim społeczeństwem później łatwiej kierować . Mądrości podobnie jak i głupoty trzeba się uczyć , sama do głowy nie wchodzi. Tylko co bardziej się opłaca i komu. Ciekawe czy jak by spytać tych młodzianów o harmonię czy paletę barw , coś by wydukali?

 4. To jest hinduskie święto Holi na cześć wiosny i bogów Shivy.
  Jest to importowane na polski grunt dla rozmywania polskiej tożsamości, przywiązania do tradycji i wiary chrześcijańskiej.
  Niestety mamy coraz więcej młodzieży oderwanej od polskiej tożsamości bawiące się w obrzędach obcych kultur, a nawet jak tu cywilizacji. Winę ponoszą za to rodzice, którzy nie wymagają za wiele od swoich pociech pozwalając im na szukanie obcych wzorców w oderwaniu od własnej tożsamości. Przyszłość Polski nie wygląda kolorowo, popełniamy błędy Zachodu.

 5. Dla was świat powinien być czarno-biały, we wszystkim co kolorowe widzicie LGBT… Poza tym człowiek który obawia się wszystkiego co chociaż trochę inne musi być chyba nieszczęśliwy: LGBT, inne religie, rasy, narodowości, poglądy, kultura, fryzura…