Film na dużym ekranie? Kino Merkury zaprasza

Film na dużym ekranie? Kino Merkury zaprasza 15
fot. Kino Merkury

Spójrz, jak prezentuje się repertuar Kina Merkury na nadchodzące dni, a być może coś Cię zainteresuje na tyle, by je odwiedzić. 

Od 18 do 31 maja na ekranie bialskiego kina zaprezentują się ciekawe propozycje filmowe zarówno dla najmłodszych widzów, jak i tych starszych. Z myślą o tych pierwszych wyświetlane będą dwa filmy: „Kaczki z gęsiej paczki” oraz „Bella i Sebastian 3”, choć ten może być dobrą propozycją dla całej rodziny.

„Kaczki z gęsiej paczki” to zabawna, ale też pouczająca historia Benka, który niefortunnie trafia w stado małych kaczątek i doznaje kontuzji, przez co nie może latać i jest skazany na człapanie po ziemi, a ponadto opiekę nad małymi kaczuszkami oddzielonymi od stada. W trakcie drogi staje się najlepszym i najbardziej opiekuńczym tatą. Film na ekranie Merkurego jest grany o godzinie 11, 12.30, 12.45 oraz 13.

„Bella i Sebastian 3” to poruszająca historia o przyjaźni człowieka ze zwierzęciem. Bella doczekała się zdrowych i ślicznych szczeniąt. Pewien nieznajomy pojawia się w wiosce i podaje się za prawowitego właściciela Belli. Aby uniknąć rozłąki z ukochanym psem, Sebastian ucieka w góry z psią rodziną. Niestety, ich tropem podąża mężczyzna…

„Bóg nie umarł: Światło w ciemności” to film dla fanów dramatów oraz tych widzów, którzy lubią być pozostawieni z pewną refleksją. Ten film opowiada hisotrię świątyni stojącej na terenie uniwersytetu, wokół której narasta wiele sporów i kontrowersji. Pożar, do którego dochodzi na terenie ów świątyni, zostaje wykorzystany przez uniwersyteckie władze w celu usunięcia kościoła. Wielebny Dave, który zajmuje się świątynią, traci nadzieję i sam rozważa przeniesienie, a dodatkowo w tym trudnym czasie pojawia się jego brat. Ich relacja nie jest najlepsza, a konflikt nasili wątpliwości wielebnego, a także wiele zaprzeszłych problemów rodzeństwa.

Fani akcji i sci-fi mają prawdziwą gratkę i doczekali się drugiej części „Deadpool 2”. Poszkodowany w wypadku i oszpecony superbohater pragnie odzyskać chęci do życia. Dokonuje tego walcząc z wojownikami ninja i człowiekiem z metalu oraz podróżując po całym świecie. Film ten jest wyświetlany w wersji z lektorem oraz z napisami.
23 maja (środa) o godz. 13 w cyklu Kino Seniora zostanie wyświetlony film pt. „Twarz”. Opowiada on o zmianach, jakie zaszły po operacji rekonstrukcji twarzy Jacka. Mimo tego, że to nadal ta sama osoba, wszyscy mają go za obcego.

Ponadto, Kino Merkury zaprasza na swoje spotkania filmowe, które odbywają się w czwartki. 24 maja o godzinie 20.15 na ekranie pojawi się film „Nić widmo”, który opowiada o sławnym w Londynie krawcu i jego spokojnym, uporządkowanym życiu do czasu, gdy nie wejdzie w nie pewna kobieta…

Na drugim spotkaniu filmowym (31 maja) o tej samej godzinie zobaczymy projekcję „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. To historia o łyżwiarce Toni Harding, która znana była z niełatwego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, jak daleko zdolna jest się posunąć w walce o medale.

Film na dużym ekranie? Kino Merkury zaprasza 16

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *