Filmy w plenerze, ale nie tylko

Filmy w plenerze, ale nie tylko 16
fot. archiwum

Pokazy filmów, rozmowy, ognisko i relaks na trawce – to wszystko już niebawem w Koszołach. Przyjdź, aby dołączyć do grona miłośików filmu.

W niedzielę (29 lipca) Fundacja Dziesięć Talentów i Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Tłoka” zapraszają na projekt filmowy  „Letni Kadr” w budynku Szkoły Relacji i Edukacji Regionalnej w Koszołach tj. w starej szkole.

O godzinie 15 odbędzie się projekcja bajki dla dzieci, a po niej warsztaty plastyczne. O godz. 21.00 na placu szkolnym zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia na „Duży Kadr”, czyli projekcję filmu. Tytuły wyświetlanych filmów będą podane 24 lipca na profilu Facebookowym Stowarzyszenia. W tym momencie oczekujemy na potwierdzenie od dystrybutora filmów.

Wata cukrowa, popcorn, napoje lodowe ze stoiska firmy Kawa z pianką będą dostępne w sprzedaży dla wszystkich uczestników wydarzenia. Między inicjatywami dla dzieci i dorosłych, od 17.30 do 21.00 będzie rozpalone ognisko, na którym zagości pieczona kiełbaska. Odpoczynek na zielonym terenie ośrodka to świetna forma spędzenia czasu.

Na seans wieczorny polecamy wziąć coś do siedzenia, np. matę lub kocyk. Tytuły wyświetlanych filmów będą podane 24.07. na profilu FB Stowarzyszenia, oczekujemy na potwierdzenie od dystrybutora filmów.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *