Finał WOŚP bez fajerwerków. „Światełka do nieba” nie będzie

Finał WOŚP bez fajerwerków. "Światełka do nieba" nie będzie 16

Sztab podjął decyzję dotyczącą corocznego „Światełka do nieba”. W tym roku bialczanie nie zobaczą fajerwerków podczas finału WOŚP.

„Światełko do nieba” co roku rozświetla nieba wielu polskich miast, jednak tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Białej Podlaskiej odbędzie się bez pokazu sztucznych ogni. Bialski sztab podjął taką decyzję w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, a w szczególności dzieci, ludzi starszych i zwierząt.

Inne atrakcje organizowane na placu Wolności podczas finału pozostają bez zmian.

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Niezrozumiałe decyzje…Tak na prawdę większość ludzi przychodziło wieczorem ze względu na fajerwerki a co za tym idzie brali udział w głównej licytacji… niestety ale tłumów nie przewiduje w tym roku… pokaz to jednak według mnie był na plus dla tej całej szczytnej akcji bo przyciągał ludzi…

  2. W sylwestra NIC w wielką orkiestrę świątecznej pomocy NIC bo w trosce o ludzi i zwierzęta. To trzeba odwołać wszystkie koncerty bo hałas tez źle wplywa na ludzi i im szkodzi!!! Żal poprostu … kto to w ogóle wymyślił przez 26 lat bylo światełko do nieba i jakos żyjemy!

  3. Uciszyli fajerwerki a kto uciszy psa sąsiada szczekającego całą noc i nie dającego spać wszystkim dookoła.
    Czy mi się cisza i spokój nie należy

  4. no właśnie,tylko przychodziło się dla fajerwerków a przy okazji skozystała WOŚP.jutro dla regóły niedam tyle co zawsze chociażby dla tych fajerwerków których nie będzie.