Finał za nami. Chłopcy z PG nr 3 triumfują

DSC_0018

Dobiegł końca finał miasta Biała Podlaska w piłce ręcznej chłopców. Podczas Igrzysk Młodzieży szkolnej walczyło ze sobą osiem drużyn.

Zawody odbyły się w środę (6 lutego) na hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej. W meczu o pierwsze miejsce rywalizowały ze sobą drużyny z Publicznego Gimnazjum nr 3 oraz drużyna gospodarzy (SP nr 3). Ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na stronę gimnazjalistów. Na trzecim miejscu uplasowali się chłopcy z Publicznego Gimnazjum nr 4. Czwartą pozycję zajęła ekipa z Publicznego Gimnazjum nr 5, a piątą chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 9. Pozostałe miejsca zdobyli zawodnicy z Publicznego Gimnazjum nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4 i Społecznej Szkoły Podstawowej.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 3 wystąpili w składzie: Chomiuk Paweł, Demediuk Bartosz, Iwaniuk Rafał, Popielewicz  Kacper, Kobyliński Jakub, Melańczuk Patryk, Polak Jakub, Romaniuk Mateusz oraz Sławiński Krzysztof. Drużyna otrzymała Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do finału rejonu, który odbędzie się 8 kwietnia.