Gdzie na mecz? Strefy kibica w mieście i regionie

Gdzie na mecz? Strefy kibica w mieście i regionie 16

Zastanawiasz się gdzie w towarzystwie innych kibiców obejrzeć mecz Polska-Senegal? W naszym mieście powstało kilka specjalnych stref. Jedna będzie także poza Białą Podlaską.

Już za chwilę rozpocznie się inaugurujący mecz Polaków na mistrzostwach świata w piłce nożnej w Rosji. Nasza reprezentacja zagra o godzinie 17 z Senegalem. Choć w Białej Podlaskiej władze nie zdecydowały się na zorganizowanie mieszkańcom strefy kibica, jest kilka miejsc, gdzie będzie można obejrzeć mecz. Mundialowe rozgrywki będą transmitowane w piwiarni Warka, browarze Osjann oraz lokalu Dla Przyjaciół – Diana.

To w mieście, a co poza nim? Strefa kibica powstała również w Wisznicach. W parku w centrum miejscowości oprócz wspólnego oglądania zaplanowano też szereg innych atrakcji. Będą konkursy sprawnościowe, konkurs sprawdzający wiedzę o piłce nożnej oraz konkurs na najlepsze przebranie kibica.

Dzisiaj mecz rozpocznie się o godzinie 17 (Polska-Senegal). Kolejne już w niedzielę 24 czerwca o 20 (Polska-Kolumbia) i 28 czerwca o 16 (Polska-Japonia).

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bary, piwiarnie oraz restauracje to jest norma nie żadna strefa. Przedsiębiorcy robią transmisję w swoich lokalach aby przyciągnąć klientów i jak najwięcej zaroboć na sprzedaży piwa. Natomiast miasto w porównaniu do Wisznic się nie popisało, a można było jeszcze z okazji 100 lecia niepodległości takie coś zorganizować.

    1. Dokładnie tak! Popieram przedmówce ….. jak tak to Daruś pitu pitu jakie to my mamy „kulturowe” miasto robi jakieś kina letnie i wydaje na to kase …. stawia stadion dokładając do niego 13 mln ( bo przecież sport w naszym mieście jest ważny i przecież stadion przysłuży się „kulturze” w naszym mieście bo będzie organizować imprezy miejskie …. jak by już przecież parku z amfiteatrem nie było ) a jak jest ważna impreza sportowa dla całego narodu to oczywiście w Białej nie ma nawet strefy kibica …. pamiętam jak na euro 2012 robili strefe na stadionie to pękała w szwach i nie było gdzie miejsca sobie znaleźć żeby obejrzeć wspólnie macz …. a teraz nic ….. no w sumie skądś te 13mln trzeba było pozyskać ….. mówione było że z oszczędności …… teraz widzimy na czym się oszczędza w mieście

  2. Z tego co pamiętam, strefa kibica była na stadionie za ok.30tys(Korea). Kasa ogromna za licencję, ogólnie bez sensu. Ludzi dużo tylko na meczach Polski, piwo drogie, warunki oglądania słabe a na innych meczach po kilka osób. Teraz też byłoby to samo! Po co ponosić kosmiczne koszty za 3 mecze?

  3. Bo mecze nie maja nic wspólnego z wyborami oraz PiS,em to nic się nie organizuje. Jak kolega napisał bary organizują to we własnym zakresie aby przyciągnąć gości. A w Warce czy Polska gra czy nie to i tak mecze transmitują Niech P. Klaudia lepiej opisuje artykuły.

  4. A co zrobił Stefaniuk w tej kwestii ,na spotkania z Jezusem i uroczystości kościelne to ma kasę ,mam nadzieję ,że to jego ostatnia kadencja ,w mieście ch…d…i kamieni kupa.