Giez z kolejnym zwycięstwem w kolekcji

Giez z kolejnym zwycięstwem w kolekcji 16
Kamil Giez odniósł kolejne zwycięstwo w efektownym stylu podczas dziewiętnastej – tym razem świątecznej edycji gali TFL.
Reprezentant klubu Dziki Wschód Biała Podlaska potrzebował tym razem niespełna trzech rund by zdominować a następnie znokautować (kolano na głowę i ciosy w parterze) swojego przeciwnika. Walka przebiegała pod dyktando reprezentanta bialskiego klubu i choć rywal – Maciej Pawlik miał swój moment w trzeciej rundzie, Kamil dopiął swego i nie pozostawił decyzji sędziom nokautując reprezentanta Warszawskiego klubu Aligatores.
– Wygrana w trzeciej rundzie przez nokaut. Dziękuje wszystkim za doping, wsparcie i za obecność na trybunach! Największe podziękowania należą się mojemu rywalowi – Maciej Pawlik masz w sobie sporo odwagi, która jeszcze nie raz poprowadzi Cie do wielkich rzeczy – pisze w krótkich słowach na swoich mediach społecznościowych Kamil. Walkę Kamila jak i pozostałe pojedynki karty wstępnej można obejrzeć na oficjalnym profilu federacji TFL: facebook.com/thunderstrike

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *