Gimnastyka po słowiańsku

Gimnastyka po słowiańsku 16
fot. FB slovakia świadoma praca nad ciałem

Warsztaty z gimnastyki słowiańskiej dla kobiet to zupełna nowość w Polsce. Utrzymanie ciała, a także ducha kobiety w dobrym zdrowiu i w pełni sił to cel tych zajęć.

W sobotę i niedzielę (4 i 5 sierpnia) w Fabryce Ciała odbędą się warsztaty ze słowiańskiej gimnastyki, które są dedykowane dla kobiet. W sobotę zajęcia trwają od 16 do 20, zaś w niedzielę od 9 do 13. Podczas ćwiczeń uczestniczki przypomną sobie o prawidłowej postawie ciała, czyli o takich aspektach jak wysoko trzymana głowa, proste plecy, wyrównany tułów czy pewny krok, co wpływa na naszą pewność siebie, samopoczucie, a także postrzeganie przez innych.

Prowadzącą zajęcia jest instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, tradycyjnej szkoły białoruskiej, prowadzi liczne warsztaty w kraju i za granicą, Ewelina Horak.

Gimnastyka uaktywnia niemal wszystkie partie mięśni, koryguje krzywizny kręgosłupa, działa korzystnie na wszelkie problemy „natury kobiecej”. Podczas ćwiczeń uwalniane zostają napięcia w ciele – te z kręgosłupa i miednicy, gdzie spotyka się największą ilość napięć.

Co ciekawe, każda kobieta otrzyma swój unikalny zestaw siedmiu ćwiczeń indywidualnych, ustalony specjalnie dla Ciebie na podstawie horoskopu słonecznego i księżycowego z daty, godziny i miejsca urodzenia. Ćwiczenia te mogą stać się twoim prywatnym, codziennym rytuałem. Ich praktyka zajmuje około 15 minut.

Zabierz ze sobą wygodny strój i koc lub matę. Ćwiczenia wykonuje się boso lub w skarpetkach. Koszt udziału w warsztatach to 380 zł. Więcej informacji u organizatorki, Sylwii Lewczuk pod numerem 603 100 550. Zapisać się można mailowo, pisząc na adres: [email protected]

(podaj datę, godz. i miejsce urodzenia – potrzebne do ustalenia ćwiczeń indywidualnych). Obowiązuje bezzwrotna zaliczka 100 zł płatna na konto: 50 7999 9995 0651 7493 9004 0001 (w tytule podaj imię i nazwisko, warsztaty w Białej Podlaskiej).

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *