Głos bialczanki w produkcji Disneya

Głos bialczanki w produkcji Disneya 16

Dubbingowa kariera Moniki Mielnickiej z Białej Podlaskiej nabiera tempa. Nastolatkę można było już usłyszeć w serialu Netflixa, a już niebawem jej głos pojawi się w filmie Disneya.

Kim Kolwiek (Kim Possible) to nowy film aktorski Disney Channel Original Movies. Produkcja już w najbliższy piątek (31 maja) o godzinie 18.30 pojawi się na antenie Disney Channel. Będzie ona emitowana z polskim dubbingiem, a głos tytułowej bohaterce użyczy Monika Mielnicka z Białej Podlaskiej.

Nastoletnia Kim Kolwiek (Sadie Stanley) i jej najlepszy kumpel Ron Rabiaka (Sean Giambrone) rozpoczynają pierwszy rok szkoły średniej, a w tym samym czasie ratują świat przed bandziorami. Szybko okazuje się, że starcie z najgroźniejszymi wrogami jest znacznie łatwiejsze niż lawirowanie w hierarchii społecznej liceum. Jednak by wygrać z Drakkenem (Todd Stashwick) i Shego (Taylor Ortega), Kim potrzebuje wsparcia swojej rodziny i zespołu. Pomagają jej Ron, geniusz technologiczny Wade (Issac Ryan Brown), nowa przyjaciółka Athena (Ciara Wilson) i szczuro-kret Rufus.

Będzie to już drugi film, w którym Monika będzie dubbingowała główną postać. W serialu „No good Nick” Netflixa podkładała ona głos Nicole „Nick” Patterson.

ZOBACZ TAKŻE: Bialska licealista dubbinguje w serialu Netflixa. Podkłada głos głównej bohaterce

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *