Głos Moniki znów usłyszymy w Netflixie

Głos Moniki znów usłyszymy w Netflixie 16

Po raz kolejny bialczanka Monika Mielnicka użycza swojego głosu w serialu, który będzie można oglądać na Netflixie. Pochodząca z naszego regionu aktorka gra również w serialach znanych w telewizji.

Jest to drugi sezon serialu „No good nick” . Premiera w Polsce planowana jest na 5 sierpnia, składać się będzie z 10 odcinków. W drugim sezonie zobaczymy kontynuację losów 13- letniej Nick próbującej zemścić się na rodzinie Thompsonów,którzy nieświadomie zniszczyli jej życie. W serii nie zabraknie kłamstw ,oszustw i kradzieży.

To już kolejny dubbing w wykonaniu Mielnickiej.  – Obecnie dubbinguje jedną z siedmiu głównych ról w serialu animowanym. Nowe doświadczenie, mnóstwo radości i na pewno ogromny rozwój. Już nie mogę doczekać się efektów – mówi Monika Mielnicka. A już we wrześniu będzie można mnie zobaczyć w kolejnym popularnym serialu. Na razie nie mogę za wiele zdradzać,ale mogę powiedzieć, że tak rozwojowej postaci ,nie zagrałam do tej pory w żadnej produkcji – dodaje nam.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. … a czy bardzo młoda panna Monika nadaje się do tej pracy? A inne bardzo młode panny też chcą ?, a może nadają się do innych prac, zgodnych ze swoimi losami i przeznaczeniami, właściwie i prawidłowo? Jak to jest?