Gmina Biała Podlaska zakupi komputery do zdalnego nauczania

Gmina Biała Podlaska zakupi komputery do zdalnego nauczania 16

Władzom gminy Biała Podlaska udało się pozyskać ponad 70 tys. zł na zakup komputerów, laptopów i tabletów do zdalnego nauczania. 

Gmina Biała Podlaska zakupi sprzęt niezbędne uczniom do zdalnej nauki. – Na ten cel zostanie przeznaczone ok 70000 zł. Sprzęt trafi do najbardziej potrzebujących uczniów z terenu Gminy Biała Podlaska . Działanie jest finansowane przez Ministerstwo Cyfryzacji w związku z programem Zdalna Szkoła – informują przedstawiciele samorządu.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Przez dwa lata 500+ szło na tipsy, rzęski, kiecki i inne przyjemności żeby mamusie mogły chodzić odwalone, albo na alko dla konkubentów i teraz wszyscy (bo pieniądze gminy to publiczne pieniądze) musimy płacić kolejne daniny w postaci darmowych komputerów dla nierobów, którzy nie potrafili wygospodarować przez dwa lata (z pieniędzy DLA DZIECI!!) na komputer. Do roboty nieroby!

  2. Z jakiej racji. Dość finansowania jedynie dzieci. Rodzice od 4 lat dostają co mc 500 +. Rocznie to 6 000 na jedno dziecko. Przez 4 lata to 24 000 . Jeśli dzieci jest wiecej, to jest też więcej pieniędzy. Jako podatnik NIE ZGADZAM SIĘ NA TAKIE ROZDAWNICTWO. Niedługo trzeba będzie kupować dzieciom papier toaletowy, bo rodzice przewalają kasę z 500 + na wódkę ,fajki i stare rzęchy.

  3. Stop rozdawnictwu !!!!!!!!!!! . A po drugie jakie kryteria będą brane pod uwagę przy rozdawnictwu .. Znając wójta to po znajomości , albo patologia dostanie .