Gmina ma plan na uatrakcyjnienie wakacji

Gmina ma plan na uatrakcyjnienie wakacji 15

Nie masz pomysłu jak spędzić wakacje? Sprawdź, co przygotowała dla swoich mieszkańców gmina Łomazy. W programie znalazło się m.in. kino plenerowe, wycieczki i różnego rodzaju gry.

Już jutro (26 czerwca) o godzinie 21.15 będzie możliwość obejrzenia filmu „pod chmurką”. W parku w Łomazach (w razie niepogody na hali sportowej) zostanie wyświetlona komedia „Pieniądze to nie wszystko”.

Pierwsze lipcowe zajęcia rozpoczną się już za tydzień (3 lipca) o godzinie 10. Wtedy wystartuje wycieczka rowerowa pod hasłem „Dzieje Łomaz wśród pól i kwiatów”. W programie znalazło się zwiedzanie muzeum regionalnego w Studziance, wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także ognisko. Zapisy przyjmowane są do 28 czerwca.

W niedzielę (8 lipca) odbędą się atrakcje dla dzieci i młodzieży na stadionie w Łomazach. W środę (11 lipca) o 21.15 ponownie będzie można obejrzeć film w plenerze. Na czwartek (12 maja) o godzinie 9 przewidziana jest wycieczka autokarowa do Klubu Jeździeckiego w Woskrzenicach. W planie są przejażdżki na koniach, bryczką, park linowy, ścianka wspinaczkowa, zjazdy na linie, trampoliny, plażówka, lina Tarzana oraz ognisko. Zapisy przyjmowane są do 5 lipca.

Tydzień później (18 lipca) o 8.45 chętni będą mogli pojechać do Aquaparku w Białej Podlaskiej. Należy się zapisać do 16 lipca. Koszt wyjazdu to 15 zł. W piątek (20 lipca) o 11 pojawi się okazja do wspólnego stworzenia komiksu na hali sportowej. W środę (25 lipca) o 11 odbędą się tzw. warsztaty balonowe – skręcanie zwieszaków z balonów w parku bądź na hali sportowej.

Pierwsze sierpniowe zajęcia zaplanowano na 1 sierpnia o 11. Wtedy zostaną zorganizowane podchody, czyli gra terenowa dla dzieci i młodzieży. Zbiórka przy hali sportowej. Tydzień później (8 sierpnia) o 21.15 ponownie odbędzie się kino „pod chmurką”. Na 22 sierpnia o 11 zaplanowano gry i zabawy w łomaskim parku, a 30 sierpnia o 8.45 wyjazd do bialskiego Aquaparku. Zapisy przyjmowane są do 27 sierpnia. Koszt to 15 zł.

W zajęciach mogą wziąć wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych. Dzieci do lat 8 lat w zajęciach powinny uczestniczyć z opiekunem. Zapisy i więcej informacji można uzyskać w sali nr 14 przy hali sportowej bądź telefonicznie pod nr tel. 83 341-70-43.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *