Gmina ma pomysł na ferie

Gmina ma pomysł na ferie 15
Czegoś takiego jeszcze nie było. Dzieci podczas zimowej przerwy od szkoły będą mogły do woli szaleć na największym dmuchanym placu zabaw. Oprócz tego przygotowano szereg innych zajęć.
Przez całe dwa tygodnie w gminie Piszczac na dzieci czeka mnóstwo atrakcji. Zajęcia będą odbywały się w budynku starej szkoły w Piszczacu, w świetlicy „Jaskółka”. W najbliższy poniedziałek (29 stycznia) o godzinie 12 zaplanowano naukę języka angielskiego. Obowiązują zapisy.

Następnego dnia (30 stycznia) o 12 coś dla miłośników gotowania, czyli zajęcia kulinarne. O 15 chętni pojadą na basen. Koszt to 25 zł, należy wcześniej się zapisać. O tej samej godzinie będą trwały zajęcia szachowe dla dzieci i dorosłych.

W środę (31 stycznia) o 12 rozpoczną się warsztaty artystyczne – dzieci wykonają i ozdobią maski karnawałowe. O 14 zaplanowano wyjazd na lodowisko do Białej Podlaskiej. Dzieci do lat 10 koniecznie muszą być z opiekunem. Obowiązują zapisy, koszt to 10 zł. W czwartek (1 lutego) o 11 dzieci ponownie będą miały okazję nauczyć się angielskiego, a o 13 wezmą udział w warsztatach z wykonywania zawieszek.

Od 2 do 4 lutego przygotowano coś specjalnego – od godziny 11 do 17 dzieci będą mogły bezpłatnie korzysta z największego dmuchanego placu zabaw, który znajdzie się na hali ZPO w Piszczacu.

W poniedziałek (5 lutego) o 13 rozpoczną się warsztaty tworzenia z masy solnej oraz zajęcia kulinarne. O 15 chętni pojadą do Białej Podlaskiej na laserowy paintball. Koszt to 25 zł, obowiązują zapisy. Następnego dnia (6 lutego) o 11 odbędzie się kolejna lekcja angielskiego, a o 15 wyjazd na basen – należy wcześniej się zapisać. Koszt to 25 zł.

W środę (7 lutego) szykuje się kolorowa zabawa, od godziny 12 będzie malowanie twarzy i zabawy z farbami. O 15 chętni mogą spróbować swoich sił w szachach, zarówno dorośli jak i dzieci. W czwartek (8 lutego) o 11 ponownie zajęcia z języka angielskiego oraz wyjazd na lodowisko.

Na piątek (9 lutego) o 12 zaplanowano tworzenie walentynkowych prac plastycznych, a o 13 rozpocznie się bal karnawałowy dla dzieci. Należy wcześniej się zapisać. Tego samego dnia będą odbywały się zajęcia z djembel dance. Ruszył nowy nabór – grupa młodsza startuje o 16, a starsza o 17.

Zwieńczeniem ferii w Piszczacu będzie wycieczka do Lublina która odbędzie się 10 lutego. W programie m.in. zwiedzanie miasta i zwierzyniec. Koszt to 30 zł. Obowiązują zapisy. Wyjazd o godzinie 8.

Warto również wspomnieć, że w każdy wtorek i czwartek odbywają się zajęcia taekwondo o godzinie 16 oraz balet o 17. Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 501-266-672 oraz 507-241-366.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *