Golf płonął jak pochodnia. Ciężarówka z „ciuchami” w rowie

DSC_4571

Rano na drodze krajowej doszło do wypadku, osoby poszkodowane trafiły do szpitala. Droga jest zablokowana.

Dzisiaj (30 czerwca) po godzinie 7 straż pożarna otrzymała informacje o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 2 w Krzewicy. W wypadku brał udział samochód ciężarowy oraz dwa samochody osobowe – VW Golf oraz BMW.

Samochód osobowy jadący od strony Siedlec z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z drugą osobówką. Kierowca samochodu ciężarowego chcąc ominąć wypadek zjechał na pobocze i dachował w przydrożnym rowie.

Na początku dwie osoby poszkodowane trafiły do szpitala, po pewnym czasie trzecia osoba zaczęła uskarżać się na złe samopoczucie i również trafiła do szpitala.

Jedna z osobówek tuż po zderzeniu stanęła w płomieniach.

Droga krajowa nr 2 jest zablokowana, samochody ciężarowe oczekują na poboczu na przejazd, dla samochodów osobowych policja wytyczyła objazdy przez Międzyrzec, Tuliłów oraz Krzewicę. Droga ma być zablokowana do godziny 12.

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Wieśwagenach i BMW … A ciężarówka pelna szmat uzywanych i wrzucanych do pojemników znudzonych wieśniak które myślą że dla biednych dzieci oddają….

  2. Dlaczego straż nie mówi o tym, że to ci co zatrzymali się żeby pomóc wyciągnęli kobietę z golfa. Gdyby nie oni to spaliłaby się żywcem! Ale nie, straż opanowała sytucję…