Groził sąsiadce siekierą. Później pobił partnerkę i straszył nożem

Groził sąsiadce siekierą. Później pobił partnerkę i straszył nożem 16

Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie gróźb karalnych wobec swojej partnerki oraz spowodowanie u niej obrażeń ciała. Dzień przed zdarzeniem odpowiadał za groźby wobec swojej sąsiadki. Groził jej siekierą. 

Do zdarzenia doszło w minioną środę na terenie Białej Podlaskiej. – Dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został, że mieszkanka miasta została „napadnięta” przez swojego partnera. Na miejsce skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze potwierdzili, że kobieta posiada obrażenia ciała. Pokrzywdzona przyznała, że została kilkukrotnie uderzona przez partnera, który dodatkowo groził jej pozbawieniem życia. W czasie tego zdarzenia w ręku trzymał nóż – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W mieszkaniu kobiety policjanci zatrzymali nietrzeźwego 36-latka. Miał 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna został doprowadzony do „policyjnego aresztu”. 36-latek jest znany bialskim funkcjonariuszom. Dzień przed zdarzeniem odpowiadał za groźby wobec swojej sąsiadki. Wtedy groził jej siekierą.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek policji i prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Czy to nie chore? Dzień wcześniej groził sąsiadce siekierą, nie odsiedział nawet 24 i go wypuścili po czym pobił swoją konkubinę. Ja się pytam jak to możliwe, dobrze że tam po drodze nie było nigdzie dziecka. Ale coś tu jest nie halo.

  2. musi zabic zeby go posadzić? Partio rządząca proszę wprowadzić prace w kamieniołomach dla takich zjebów – pls bede na was głosować do konca swojego zywota