Groźny wypadek trzech aut na DK 2. Audi rozpadło się na części

105598053_1690552791098169_5412866194560797616_n

Policja ustala przyczyny i okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej w Białej Podlaskiej. Służby zastały tam między innymi Audi w kawałkach, a w nich zakleszczonego podróżnego.

Około godziny 16 służby otrzymały wezwanie do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 2 nieopodal skrzyżowania z ulicą Sitnicką w Białej Podlaskiej. Okazało się, że doszło do poważnego wypadku z udziałem trzech aut osobowych – Audi, BMW oraz Forda.

Jedna osoba, podróżująca Audi był zakleszczona w pojeździe, a właściwie jego fragmencie. Siła uderzenia była tak duża, że samochód dosłownie rozpadł się na dwie części. Po wydostaniu poszkodowanego, natychmiast przewieziono go do szpitala. Do bialskiego szpitala trafiły także dwie inne osoby, podróżujące pojazdami biorącymi udział w tym wypadku.

Na miejscu jest jeszcze straż pożarna oraz policja. Droga jest całkowicie zablokowana.

 

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. To zależy od stanu technicznego pojazdu . Czasami starszy jest lepiej utrzymany i bezpieczniejszy jak nowszy , bo rozklekotany z przebiegiem 300 tys, to sprawa indywidualna .

  2. To zależy od stanu technicznego pojazdu . Czasami starszy jest lepiej utrzymany i bezpieczniejszy jak nowszy , bo rozklekotany z przebiegiem 300 tys, a ma 8 lat . To sprawa indywidualna . Nie lata się liczą a stan techniczny .

  3. Moje audi A6 C4 – 22 letnie jest tak zadbane i doinwestowane
   że jest bardziej bezpieczne i lepsze jak nie jeden nowszy nawet
   12 letni Azjata .

  1. Samochód można zmienić a życie jest jedno najgorsze jest to że tego kierowcę w szpitalu przez 1:30 nikt nie przyszedł dodatkowo przy takim wypadku zrobili mu tylko prześwietlenie klatki piersiowej a gdzie reszta badań.

 1. to był jakiś składak i złom
  Audi , Mercedes , Bmw to pierwsza półka Niemca
  to najlepsze samochody na świecie 20 letnie będą lepsze niezawodne i bardziej bezpiecznie jak
  12 letnie inne szczególnie azjatyckie

 2. Wiesz co że by ludzie zarobki mieli jak na zachodzie to myślę że większość by pobiegła do salonu A tu każdy ledwo łączy koniec z końcem i czego tu wymagać jedyne trochę więcej myślenia na drodze

 3. Samochód można zmienić a życie jest jedno najgorsze jest to że tego kierowcę w szpitalu przez 1:30 nikt nie przyszedł dodatkowo przy takim wypadku zrobili mu tylko prześwietlenie klatki piersiowej a gdzie reszta badań.

 4. Wojtek, 300tys i 8 lat? Jezeli mowisz o aucie z zagranicy, to w tym wieku 300tys ma na jednej osi, a na drugiej osi drugie tyle. W innym przypadku import jest nieoplacalny. Ps. Lewą ćwiartkę do a4 b7 kupię.