Hołownia zgromadził tłumy w centrum miasta

DSC_1463

Szymon Hołownia, bezpartyjny kandydat na prezydenta zaplanował na swojej trasie także wizytę w Białej Podlaskiej. W niedzielny wieczór (21 czerwca) zgromadził na placu Wolności setki osób. Zachęcamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia. 

Udostępnij!

Komentarze: 11

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

      1. Marcin hejterze nie hejtuj kogoś za to że źle napisał mam talent, nie bądź hejterem internetowym. A teraz ktoś mnie zhejtuje za to że zhejtowałem kogoś kto zhejtował kogoś innego, to takie lewackie koło absurdu.

  1. Szymon Hołownia mówi, że jest kandydatem niezależnym. Jednak jego zaplecze stanowią ludzie Donalda Tuska, odstawieni na bok działacze PO oraz wojskowi z lat rządów Platformy Obywatelskiej. Kandydat mówi dość ogólnikowo jak rasowy polityk. Został stworzony by pomóc w II turze wyborów Małgorzacie Kidawie Błońskiej, a teraz Rafałowi Trzaskowskiemu. Ale musimy pamiętać, że wyborcy to nie worek ziemniaków, który można przerzucać z miejsca na miejsce.

  2. No i dlatego inne długopisy może dadzą mu jakiś głos. Powodzenia i brawo za odwagę i za to, że Mu się chce 👏👏👏

  3. Ja także chciałem zobaczyć tvnowskiego komedianta (to chyba właściwe określenie) ale nie było mi po drodze – stąd te tłumy.