Idą ferie. Promocje od POLREGIO dla uczniów i studentów

Idą ferie. Promocje od POLREGIO dla uczniów i studentów 16

Uczniowie i studenci już niebawem rozpoczną zimową labę. Z tej okazji POLREGIO zachęca do skorzystania z ofert promocyjnych, a także połączeń wiodących do najciekawszych zakątków Polski.

Ferie zimowe są dobrą okazją do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Dzięki pociągom POLREGIO można dotrzeć np. w góry i szusować na nartach w Zakopanem czy Krynicy-Zdroju. Można się wybrać również jedną z najbardziej malowniczych tras kolejowych w Polsce np. Żywiec – Sucha Beskidzka – Zakopane, Tarnów – Nowy Sącz – Krynica-Zdrój czy Jasło – Zagórz – Komańcza. POLREGIO wspólnie z PKP Intercity przygotowało ofertę „Razem w Polskę”, która umożliwia podróżowanie bez ograniczeń pociągami obu przewoźników przez cały weekend – od piątku od godziny 19 do poniedziałku do godziny 6.

Pociągi POLREGIO zawiozą również nad Bałtyk. Do Świnoujścia, Kołobrzegu i na Hel można wybrać się z grupowym biletem „Ty i raz, dwa, trzy”. W tej ofercie dla pierwszej osoby wydaje się bilet jednorazowy wg taryfy normalnej lub z ulgą ustawową, a dla pozostałych osób wydaje się bilety tańsze o ok. 30% od taryfy normalnej.

Osoby lubiące ciche zakątki Polski i pieszych wędrówek mogą udać się na Warmię i Mazury oraz Podlasie czy Lubelszczyznę z biletem turystycznym i mini biletem turystycznym. W ramach tej oferty można wielokrotnie przejechać od godziny 18 w piątek, do godziny 6 w poniedziałek. Oprócz pociągów specjalnych bilet honorowany jest w pociągach REGIO oraz pociągach osobowych: Arrivy RP, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich oraz Kolei Małopolskich, jak również Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (z wyjątkiem pociągów kategorii ŁKA Sprinter).

Ferie zimowe na Lubelszczyźnie rozpoczynają się 11 lutego. Amatorzy nart, sanek i snowboardu mogą wybrać się na stok w Międzyrzecu Podlaskim. Otwarty jest on w godzinach 16-21 (od wtorku do piątku) i 12-20 (w weekend). Obiekt ma 180 metrów długości, jest naśnieżany armatką w ramach potrzeby.

Bilety POLREGIO można obecnie zakupić poprzez nowy, własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl oraz aplikację mobilną POLREGIO ( na Androida i IOS), kasach biletowych i u obsługi pociągów. Kasy biletowe POLREGIO są jedynymi w kraju, w których można zakupić bilety na przejazdy pociągami wszystkich pasażerskich przewoźników kolejowych w Polsce wykonujących regularne przewozy. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie rozkład-pkp.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *