II Gminny Dzień Kobiet w Tucznej

DSC_3308
Kolejne huczne wydarzenie poświęcone w pełni kobietom w dniu ich święta. Całoroczna ciężka praca pań została należycie dostrzeżona oraz uhonorowana licznymi życzeniami, występami i pokazami.

Punktualnie o 15 w niedzielne popołudnie Hala Sportowa Szkoły Podstawowej w Tucznej rozbrzmiała gromkimi brawami rozpoczynającymi już drugi Gminny Dzień Kobiet. Wydarzenie pod patronatem Zygmunta Litwiniuka, wójta Gminy Tuczna,  z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, gromadząc tłumnie okolicznych mieszkańców na imprezie poświęconej wszystkim przedstawicielkom płci pięknej obchodzącym swoje święto 8 marca.

Tegoroczne spotkanie obfitowało w wiele atrakcji i niespodzianek. Po oficjalnych życzeniach złożonych kobietom przez przedstawicieli lokalnych władz i instytucji publicznych oraz pełnym serca „Sto lat” w wykonaniu wszystkich zebranych na sali mężczyzn, wszystkie panie zostały obdarzone przepięknymi tulipanami i poczęstowane świeżo upieczonymi rogalikami.

W obliczu tak przyjemnego rozpoczęcia imprezy wszyscy z uśmiechem oglądali prezentowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Tucznej występy. Najmłodsi przygotowali liczne układy taneczne i pokazy muzyczne: pojawiły się znane wszystkim piosenki ludowe, jak również wykonania hitów z list przebojów ostatnich miesięcy, a także chwytający za serce układ dzieci z klas młodszych do piosenki „Mam tę moc”.

Uroczystość uświetniła niezwykle utalentowana Natalia Marczuk, wykonując kilka poświęconych kobietom utworów na stałe wpisanych w kanon popkultury. Na scenie nie zabrakło również panów pragnących wyrazić swoją dozgonną wdzięczność – liczne występy muzyczne przeplatane recytacją najbardziej olśniewających tekstów poetyckich opowiadających o wyjątkowych kobietach bawiły, lecz również rozczulały wrażliwe serca gości imprezy.

Zebrane panie bawiły się pierwszorzędnie, uraczone pięknymi życzeniami i wieloma innymi atrakcjami. Uśmiech, jaki pojawił się na ich twarzach, był właśnie tym, czego z całego serca pragniemy wszyscy życzyć im w tym wspaniałym dniu – Dniu Kobiet.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *