II liceum najcelniej rzuca do kosza

DSC_0055

Finału Miasta Biała Podlaska w Koszykówce Chłopców – Licealiada w koszykówce chłopców na szczeblu miasta została rozstrzygnięta. Najwyżej na podium stanęła bialski Platerka.

Turniej przeprowadzono 3 marca w  hali I LO Biała Podlaska. Zawody finansowane były ze środków Gminy Miejskiej w Białej Podlaskiej.

W czasie rozgrywek realizowano program profilaktyczny BSZS p.n. „Sport jest moim nałogiem”.System gier: po eliminacja grupowych, cztery najlepsze drużyny rozegrały finał Miasta, podział na pary gry na krzyż 4 x 8 minut.

IV ZSZ Nr 2 Biała Podl. – opiekun Jacek Szyc

Puchar Prezydenta Miasta Biała Podlaska, oraz awans do rejonu wywalczyła drużyna chłopców
z II LO w Białej Podlaskiej w składzie: Czeczelewski Jakub, Denisiuk Maciej, Jakimiuk Mateusz, Kossowski Paweł, Kowalczuk Adrian, Kulupa Jakub, Maliszewski Filip, Nikoniuk Sebastian, Rosiak Przemysław, Rubaj Dominik, Szczypek Cezary. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się 20 marca o godz. 10.00 w haliII LO Biała Podlaska ul. Narutowicza 39.