Imigrand z nową płytą. Będzie można posłuchać jej przedpremierowo

Imigrand z nową płytą. Będzie można posłuchać jej przedpremierowo 16

Premierowy koncert łęczyńskiego rapera promujący nowy album „777” odbędzie się już za nieco ponad tydzień. Imigrand, a właściwie Wojciech Kamiński, występował m.in. na ubiegłorocznych Juwenaliach organizowanych w Parku Radziwiłłowskim.  

Wydarzenie rozpocznie się 25 kwietnia w Klubie Gramofon w Białej Podlaskiej. Biorący udział w imprezie będą mogli jako pierwsi posłuchać w całości nowego materiału artysty, jeszcze przed pojawieniem się albumu w sieci. Podczas koncertu możliwe będzie również zakupienie krążka po promocyjnej cenie. Premiera płyty planowana jest na 26 kwietnia.

Koncert rozpocznie się o 21. Na wstępnie DJ Ozi zagra krótki hiphopowy set, a o 21.30 przyjdzie czas na pierwszy występ wieczoru. Na pół godziny sceną zawładnie KubaRobiRap, a tuż po nim zagrają przedstawiciele 3K Records – Norek, Mikky, Krycha oraz Karpin. O 22.30 wystąpi Medokin, natomiast o 23 przyjdzie czas na koncert Imigranda. Na zakończenie planowane jest after party, o które zadbają DJ Ozi oraz DJ Bejt.

W przedsprzedaży bilet będzie można zakupić w cenie 5 zł (w Gastrofazie oraz na bramce w dniu koncertu). Po godzinie 23 bilet będzie kosztował 15 zł.

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *