Indywidualne konsultacje dla lekarzy

Indywidualne konsultacje dla lekarzy 15

Od lipca lekarze będą mogli wystawiać zwolnienia tylko w formie elektronicznej. Zakład Ubezpieczeń Społecznych dokłada wszelkich starań aby każdy lekarz potrafił odnaleźć się w nowym systemie e-zwolnień.

ZUS organizuje szkolenia w jednostkach, przychodniach i szpitalach. Jednak zawód lekarza wiąże się bardzo często z napiętym grafikiem i nie każdy znajdzie czas na takowe szkolenie.

W tej sytuacji ZUS idzie lekarzom na rękę i wprowadza możliwość indywidualnych spotkań przeszkalających w zakresie e-zwolnień.

Na takie spotkania można umówić się pod numerem 83 341 63 51 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres [email protected], formy kontaktu możliwe są jedynie w dni powszednie w godzinach 8-15. ZUS w Białej Podlaskiej znajduje się przy ul. Sadowej 23.

Podczas indywidualnych konsultacji lekarze dostaną możliwość zarejestrowania się w Platformie Usług Elektronicznych, nauczenie się wypełniania i podpisywania zwolnień za pomocą pobranego certyfikatu ZUS który jest bezpłatną metodą elektronicznego podpisywania zwolnień.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *