Jak wybrać idealną rodzinną kanapę [REKLAMA]

Jak wybrać idealną rodzinną kanapę [REKLAMA] 16

Jak znaleźć sofę, który spełni oczekiwania wszystkich domowników, przenocuje gościa i w dodatku w każdej chwili pozwoli na zmianę pozycji? Na co zwracać uwagę przy wyborze?

Pomysł na idealną rodzinną kanapę? Odpowiedzią są modułowe systemy z różnymi funkcjami i rozwiązaniami, które pozwalają na regulację ustawienia m.in. oparć, podnóżków i siedzisk. Takie właśnie kanapy znajdziemy w ofercie firmy Polipol, producenta nowoczesnych, technologicznie zaawansowanych mebli, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

Zbuduj kanapę z modułów

Na kanapie zbieramy się całą rodziną, spotykamy z gośćmi, odpoczywamy, bawimy się, rozmawiamy. Musi być piękna, wygodna i wielofunkcyjna. Modułowe systemy firmy Polipol pozwalają na zbudowanie mebla idealnie dostosowanego do naszych potrzeb i do wielkości pomieszczenia. Wystarczy wybrać odpowiednie bryły, by jak z klocków zbudować kanapę doskonałą. W kolekcjach Emotion, InScene i LaVita firmy Polipol znajdziemy niemal nieskończoną liczbę wariantów.

Wybierz funkcje dla siebie

Na kanapie przyjmujemy różne pozycje, w zależności od tego, co robimy i od sposobu, w jaki lubimy wypoczywać. Naprawdę dobry mebel na to pozwala; dopasuje się do każdej sytuacji i do każdego z domowników. Systemy Polipol umożliwiają obniżanie i podwyższanie podłokietników; w niektórych modelach można je również odchylać. Standardem jest regulacja zagłówków. Ciekawą opcją jest możliwość zmiany głębokości siedziska, co w kanapach Polipolu można osiągnąć na dwa sposoby: poprzez wysunięcie siedziska lub przesuwanie oparcia. Mamy ochotę na relaks? Proszę bardzo: wysuwamy podnóżek i odchylamy oparcie. Polipol oferuje coś wyjątkowego w porównaniu z typową rynkową ofertą, czyli niezależną regulację: osobno ustawia się podnóżek, osobno oparcie. W większości modeli firmy funkcje dostępne są również w modułach narożnikowych, a to prawdziwa rzadkość w świecie mebli wypoczynkowych.

Jedną z najbardziej praktycznych funkcji salonowej kanapy jest możliwość jej rozłożenia – dodatkowe łóżko przyda się, gdy z wizytą wpadną goście lub rodzina. Tu liczy się komfort i łatwość rozkładania, a to gwarantują starannie testowane systemy, za którymi stoi precyzja i trwałość.

Korzystaj z magicznego komfortu

Kanapy firmy Polipol mogą być wyposażone w regulację mechaniczną lub elektryczną. W tym drugim przypadku całą pracę wykonują ciche elektryczne silniki. Regulacja działa wtedy jak magia – siedząc na kanapie wystarczy dotknąć przycisku, żeby szybko i bez wysiłku zmienić ustawienie. Silniki mogą być podłączone do prądu sieciowego lub zasilane z akumulatora.

Meble firmy Polipol łączą piękną formę z niezawodną technologią i bezkompromisową wygodą. Możemy zamówić kanapę wyposażoną w zwiększające komfort opcje regulacji lub moduły bez dodatkowych funkcji. Niezależnie od tego, czy chcemy skorzystać z technicznych udogodnień, w szerokiej ofercie firmy Polipol zawsze znajdziemy to, czego potrzebujemy.

http://barzynscy.pl/

Meble R.C. Barzyńscy spółka jawna
Al. Jana Pawła II 16
21-500 Biała Podlaska

NASZE SALONY

Salon al. Jana Pawła II 16
znajdą tu Państwo meble kuchenne zaprojektowane indywidualnie dla każdego klienta i sypialniane znanych polskich producentów

Salon al. Jana Pawła II 5
oferuje szeroką gamę kompletów wypoczynkowych, zestawów stołowych, młodzieżowych oraz biurowych

Salon ul. Terebelska 48
to kolejne ekspozycje z bogatą ofertą mebli stołowych, wypoczynkowych i młodzieżowych czołowych na polskim rynku producentów

Salon ul. Terebelska 14
to największa nasza galeria meblowa, w której znajdą Państwo meble stołowe, wypoczynkowe i systemowe

 

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *