Jak żyć i nie zwariować? Poznaj historię emerytowanych studentów

Jak żyć i nie zwariować? Poznaj historię emerytowanych studentów 15

„Andropauza 3” to kontynuacja znanych i lubianych przedstawień takich jak „„Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium” oraz „Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą”.

„Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować” opowiada o przygodach czterech studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Emeryci Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty zostają brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę. Podejmują ryzykowną decyzje walki z reżimem szkoły.

Panowie zakładają teatr. Pragną naprawić rzeczywistość panującą w szkole i postanawiają wystawić mickiewiczowskie „Dziady”. Chwile wcześniej, Niewyżyty jako reżyser teatralny zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Wszystko przez wymyślenie przez niego potwornej inscenizacji, której nie sposób zaakceptować.

Aktorzy zmuszeni byli znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Postanowili udać się do Stevena Spielberga by osobiście zaproponować mu kontrakt. Emerytowani studenci wyruszają w rejs jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Podróż jest pełna przygód, niebezpieczeństw i absurdów.

Zapowiada się więc wieczór pełen śmiechu, wzruszeń i niespodzianek. Jest to opowieść o tym, że życie zaczyna się dopiero po sześćdziesiątce.

Bilety można zarezerwować pod numerem tel. 83 341 67 18 lub w Punkcie Informacji Kulturalnej przy ulicy Warszawskiej 11. Cena biletu to 75 zł.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *