Jechali na „czołówkę”

YXJ0aWNsZXMvMjAxODAzMTcxODE4MjktMTM0LTEuanBn,800,420
Wypadek wyglądał groźnie. Dwa samochody zderzył się czołowo. Strażacy musieli udzielić pomocy poszkodowanej osobie.
W sobotę (17 marca) o godzinie 13.48 doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło na ulicy Zaleskiej w Chotyłowie. Auta znajdowały się na jezdni. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba. Dzięki pogotowiu ratunkowemu szybko została przetransportowana do szpitala.

Druhowie z OSP Chotyłów udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Zabezpieczyli również miejsca zdarzenia, odłączając zasilanie elektryczne w pojazdach oraz udrożnieniając jezdnie.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Cóż, jako, że i tak zostałam posądzona o komentarz przez sprawczynię wypadku postanowiłam go dodać. Najwyraźniej, sądząc po komentarzach na poprzedniej stronie serwisu grono Pani antyfanów nie ogranicza się tylko do ludzi, których Pani o to podejrzewa. Nikomu źle nie życzę, nie cieszę się też z cudzego nieszczęścia, ale na usta się ciśnie „karma wraca”. I tak jak Pani, Pani M. robiła nam cały czas na złość, tak jak widać na załączonym obrazku to zło wróciło jak bumerang. Na przyszłość polecam zastanowić się nad swoim zachowaniem, oraz trzy razy przemyśleć to, co się mówi. Proszę równiez pilnować swojego podwórka. Nie pozdrawiam.