Jeden adres. Jeden dyrektor. Cztery biura

DSC_9718

Trzech polityków Prawa i Sprawiedliwości otworzyło swoje biura w Białej Podlaskiej. Choć sami nie będą mieli zbyt dużo czasu, by się w nich pojawić, zapewniają, że Francuska 136 będzie „żywym miejscem”. Wszystkim zadaniom ma podołać jeden dyrektor.

W budynku przy ulicy Francuskiej 136 w Białej Podlaskiej od 2011 roku mieści się biuro senatorskie Grzegorza Biereckiego. Od niedawna swoje biura mają tam także wicepremier Jacek Sasin, europosłanka Beata Mazurek oraz poseł Dariusz Stefaniuk. Ponadto pod tym adresem funkcjonuje także redakcja jednej z gazet, fundacja Kocham Podlasie oraz Ośrodek Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego. Wcześniej było tam także biuro posła Janusza Szewczaka.

Za wszystkie z biur odpowiadał będzie jeden dyrektor – Kamil Paszkowski. Zajmuje się również fundacją założoną przez Biereckiego.

– Można powiedzieć, że Biała Podlaska zyskała – zaczął Jacek Sasin. W swojej wypowiedzi zapowiedział, że PiS będzie jeszcze bardziej obecny w regionie, niż przed wyborami. Choć politycy nie mają zbyt wiele czasu, zapewniał, że biuro przy Francuskiej 136 będzie „żywym miejscem spotkań ludzi z władzą”.

Dariusz Stefaniuk w swoim biurze będzie dyżurował w każdy poniedziałek od 9. – Jest mi niezmiernie miło. Nidy sobie nie wyobrażałem, że będę mógł prowadzić biuro z moim przyjacielem i mentorem, którym jest senator Grzegorz Bierecki. Od tego wszystko się zaczęło – wspomina Stefaniuk.

– Widać, że wzrastamy w tym regionie. Jest tu silna reprezentacja, ale to dlatego, że tak wiele rzeczy się wydarzyło dla tego regionu. Jednym z ważniejszych wydarzeń jest utworzenie stałego biura premiera – mówił Bierecki.

W dzień otwarcia biur, politycy zostali zaproszeni na wizytację do szpitala w Białej Podlaskiej. Jacek Sasin zapewniał, że środki finansowe trafią do Polski Wschodniej. – Stworzymy specjalny fundusz wsparcia instytucji służby zdrowia i edukacji – dodał.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *