Jeden dzień, dwa wypadki z udziałem jednośladów

Jeden dzień, dwa wypadki z udziałem jednośladów 16

Wczoraj (9 września) doszło do dwóch groźnie wyglądających wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Pierwszy z nich zdarzył się w godzinach porannych, a kolejny w popołudniowych.

Do pierwszego wypadku doszło około godziny 8 w Grabanowie Kolonii. – . Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 25-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzystce. Kierowca osobówki wykonując manewr skrętu w lewo zderzył się z kierującą jednośladem 44-letnią mieszkanką tej samej gminy – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do bialskiego szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że obydwa pojazdy nie posiadały ważnych badań technicznych, a dodatkowo pojazd 25-latka nie był dopuszczony do ruchu.

Około godziny 14 doszło do kolejnego wypadku z udziałem jednośladu. Tym razem w Wólce Dobryńskiej. 29-letnia mieszkanka Terespola kierująca BMW w trakcie nieprawidłowo wykonanego manewru wyprzedzania zderzyła się ze skuterem. 49-letni mieszkaniec gminy Terespol kierujący pojazdem został poszkodowany.

Uczestnicy obydwu zdarzeń byli trzeźwi. Potwierdziły to badania wykonane przez mundurowych.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *