Jedna osoba w szpitalu z koronawirusem

Jedna osoba w szpitalu z koronawirusem 16

Szpital informuje nas o tym, że na oddziale zakaźnym znajduje się osoba zakażona koronawirusem. Nie wiemy na tą chwilę czy to nowy przypadek czy to jedna z osób już potwierdzonych. 

– Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej znajdują się trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa i jedna osoba z wynikiem pozytywnym. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala.

Czekamy na informację, czy to jest nowym przypadek czy to osoba, która już miała wcześniej potwierdzony wynik. Do tej pory w Białej Podlaskiej stwierdzono cztery przypadki zachorowania na COVID-19.

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Ja bym był za tym żeby, obustrzenia były do końca maja nic nikomu się nie stanie jak posiedzimy jeszcze w domach. Życie jest nieocenione. Ludzie trzeba to wytrzymać, przetrwać. Jest ciężko wiem ale życie nas i naszych najbliższych jest najważniejsze.

  2. Gdyby chodziło tylko o siedzenie w domu, to może by sprawy nie było. W całym tym gadaniu o koronowirusie pomija się jeden drobiazg – bardzo utrudniony dostęp do lekarza ludzi chorujących z innych powodów niż wirus. Sądzę, że wskutek tego umarło więcej ludzi niż na koronowirusa.