Jedna osoba zmarła, dziewięciu kolejnych zakażonych

Jedna osoba zmarła, dziewięciu kolejnych zakażonych 16

Wojewoda lubelski podał dane z minionej doby dotyczącej zakażeń koronawirusem. Potwierdziły się nasze wczorajsze informacje o śmierci pacjenta w bialskim szpitalu.

– Na terenie województwa lubelskiego mamy piętnaście nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in.: mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,  2 kobiet w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym,  2 mężczyzn w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, 2 kobiet w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, oraz mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym – zaznacza Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

– Z przykrością informuję, że w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej zmarł 83-letni pacjent z infekcją COVID-19 z szeregiem chorób współistniejących – dodaje Magdalena Smolińska-Kornas, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie. Osoba ta jest z Piszczaca.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *