Jedna z trzech osób ma wynik negatywny w bialskim szpitalu

Jedna z trzech osób ma wynik negatywny w bialskim szpitalu 16

Bialski szpital otrzymał wynik jednej z trzech osób przebywających na oddziale zakaźnym. Niestety zgłosiła się kolejna osoba z podejrzeniem zarażenia się koronawirusem. 

-Jeden wynik dotarł do bialskiego szpitala – jest negatywny. Kolejna osoba trafiła z podejrzeniem. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym bialskiego szpitala znajdują się trzy osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki – informuje Magdalena US, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 16

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. to jest po prostu smiech na sali 😀 a dwie osoby od piątku dalej nie mają wyników. Pieknie kurła, Moj kraj taki piekny.

  2. Tak,minie tydzień bo osoba podejrzana i tyle musi być na obserwacji.Gdyby w tym czasie robiony byłby test to i tak wynik najprawdopodobniej byłby negatywny. Dlatego dopiero po tygodniu robi się test.

  3. Pewnie już wyniki są, ale szpital z Litwiniukiem za bardzo się srają o reputację i czekają na dobry moment z wyjawieniem

    1. Gdyby nie Pis rzadził tylko PO to by w ogóle było dno.Przecież PO chciało prywatyzować szpitale i likwidować je więc gdzie byście się leczyli ? A kwarantannę przetrwać i te wszystkie niedogodności też. Zamknąć dzioby i czekać aż to się skończy a nie narzekać . A jak ktoś czuje się za bardzo ” ucieśniony” przez rząd to Niemcy Anglia Francja i Stany czekają.

  4. Bialczanka – o czym ty piszesz? Jeżeli osoba jest na oddziale zakaźnym to znaczy że wystąpiły u niej już symptomy tego dziadostwa i należy wykonać test, jeżeli natomiast przyjechała bez obiawów z obszaru „zagrożonego” wtedy siedzi w domowej kwarantannie mini 14dni na „auto” obserwacji.

  5. A co ma powiedzieć osoba która nie miała styczności z nikim z zagranicy kraju . Ma rodziców po 50 tce którzy czytają i oglądają wiadomości o koronowirusie. Nie wychodzi z domu od 8 dni na 9 dzień chciała wyjść na zwykły spacer a rodzice z którymi mieszka ją pobili tylko dlatego że chciała wyjść na świeże powietrze . Brawo tak działa TV i internet na osoby starsze ani się obejrzymy to w emocjach z ludzi zmienimy się w zwierzęta . Brawo Polsko

  6. Gdyby nie Pis rzadził tylko PO to by w ogóle było dno.Przecież PO chciało prywatyzować szpitale i likwidować je więc gdzie byście się leczyli ? A kwarantannę przetrwać i te wszystkie niedogodności też. Zamknąć dzioby i czekać aż to się skończy a nie narzekać . A jak ktoś czuje się za bardzo ” ucieśniony” przez rząd to Niemcy Anglia Francja i Stany czekają.