Jego auto znaleziono w rzece. Trwają poszukiwania 45-latka

Jego auto znaleziono w rzece. Trwają poszukiwania 45-latka 16

– Policjanci ustalili kto był użytkownikiem pojazdu. Okazało się, że mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania – wyjaśnia rzecznik policji. Służby wraz z mieszkańcami przeczesują teren i rzekę.

Wczoraj (11 stycznia) po godzinie 14 policjanci odebrali zgłoszenie ze Starzynki. Zgłaszający wytłumaczył, że zauważył samochód w Krznie. Od razu skierowano tam policyjny patrol oraz straż pożarną. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w aucie nie ma nikogo, a szyby są otwarte. Fakt ten dał nadzieję na odnalezienie kierowcy.

Ustalono, że użytkownikiem samochodu jest 45-letni mężczyzna. Od chwili zdarzenia nie wrócił on jednak do domu. Nikt go nie widział.

Od wczoraj trwają intensywne poszukiwania mężczyzny. W działania włączyli się policjanci KMP w Lublinie, funkcjonariusze Straży Pożarnej z JRG Małaszewicze, OSP Neple, Nadleśnictwo Chotyłów, a także funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Terespolu. W poszukiwaniach towarzyszył im pies tropiący oraz drony. Włączyli się w nie również mieszkańcy.

Przeczesanie koryta rzeki, lasów i okolicznych posesji nie przyniosło jednak rezultatów. Poszukiwania trwają.

Aktualizacja (godz. 20): Zaginionym mężczyzną jest jeden z radnych gminy Terespol. Podjęto decyzję o zamknięciu tam na Krznie na czas poszukiwań.

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *