Jesteś dobry w wyciskaniu? Weź udział w zawodach

Jesteś dobry w wyciskaniu? Weź udział w zawodach 15
Jeśli jesteś osobą lubiącą aktywnie spędzać czas, a przy okazji chcesz sprawdzić swoje możliwości, ten turniej jest właśnie dla Ciebie.
XV Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Konstantynów i Starosty Bialskiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc zaplanowano na sobotę (17 marca) w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Konstantynowie.

Zawody wystartują chwilę po 10, jednak zanim to nastąpi, od godziny 9 będzie trwało ważenie zawodników. Przewidziano takie kategoria wagowe jak: do 48 kg, do 56 kg, do 62kg, do 69 kg, do 77 kg, do 85 kg, do 95 kg, powyżej 95 kg oraz kategoria kobiet.

Wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 13.30. Trzech najlepszych zawodników w kategorii OPEN (wg formuły Wilks’a) otrzyma Puchar Wójta Gminy Konstantynów. Wśród nagród znalazły się również puchary dla najlepszych zawodników do lat 13, 18 i 21 i puchary dla trzech najlepszych zawodników do lat 16.

Ponadto zostanie wręczony też Puchar Starosty Bialskiego dla najlepszej zawodniczki wg formuły Wilks’a. Za miejsca I – III w każdej kategorii wagowej przewidziano medale, a za miejsca I – VI pamiątkowe dyplomy. Każdy uczestnik zawodów otrzyma również słodki upominek.

Organizatorami zawodów są Uczniowski Klub Sportowy „ISKRA” przy Szkole Podstawowej w Konstantynowie, Urząd Gminy w Konstantynowie oraz Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *