Jesteś tutaj: Strona główna » Artykuły » Powiat bialski » Region » Zimową labę spędzą artystycznie REKLAMA Zimową labę spędzą artystycznie

Jesteś tutaj: Strona główna » Artykuły » Powiat bialski » Region » Zimową labę spędzą artystycznie REKLAMA Zimową labę spędzą artystycznie 16
Gmina Wisznice zadbała, by podczas odpoczynku od szkoły dzieci mogły pożytecznie spędzić czas.
Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach zachęca dzieci i młodzież do skorzystania z oferty zajęć, jaką przygotowano z okazji zbliżających się ferii. W najbliższy wtorek (30 stycznia) od 14 do 17 zaplanowano podsumowanie projektu „Zwierzę nie jest rzeczą”. Zostaną wręczone nagrody w konkursie plastycznym i fotograficznym. Tego dnia odbędzie się również zabawa taneczna dla dzieci z animatorami.

W kolejnych dniach zostaną zorganizowane warsztaty plastyczne (31 stycznia od 10 do 12), warsztaty garncarskie (1 lutego od 10 do 14) i warsztaty fotograficzne (2 lutego od 10 do 12).  W poniedziałek (5 lutego) o 14 dzieci będą miały okazję obejrzeć spektakl „Magiczny miód”. Wstęp jest wolny, jednak tego dnia będzie zbierana karma dla zwierząt ze schroniska, więc warto zabrać ze sobą taki podarunek.

Następnego dnia (6 lutego od 10 do 12) odbędą się zajęcia wokalne. W środę (7 lutego) od 10 do 12 będzie możliwość skorzystania z warsztatów plastycznych, a w czwartek (8 lutego) w tych samych godzinach – gry i zabawy dla dzieci.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *