Kabaret, magia i dinozaury na gminnym pikniku

Kabaret, magia i dinozaury na gminnym pikniku 16

Jesteś ciekawy, jak to jest latać statkiem kosmicznym, pospacerować po dnie morza, a może spotkać się z dinozaurami? Już za kilka dni pojawi się okazja, by wyobrażenia zamieniły się w rzeczywistość. Co prawda rzeczywistość wirtualną, ale to już coś. A to tylko niewielka część atrakcji, które czekają na uczestników rodzinnego festynu.

W najbliższą niedzielę (5 sierpnia) od godziny 15 w parku przy placu Jagiellońskim w Łomazach zagości niezwykle rodzinny klimat. Tego dnia odbędzie się piknik, podczas którego nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców.

O 15.15 rozpoczną się zabawy z nagrodami dla dzieci z DJ Fantomaszem, a pół godziny później przyjdzie czas na konkursy, w których zostanie poruszona tematyka zagrożeń od alkoholu i wielu innych używek. O 16.15 osoby z grupy wsparcia Al.-Anon i AA przedstawią swoje świadectwa uzależnień.

Od 16.45 ponownie dzieci będą mogły się bawić pod okiem DJ Fantomasza i przy okazji powalczyć o nagrody. Na godzinę 17 zaplanowano występ iluzjonisty Mateusza Zalewskiego, a o 17.30 na scenie pojawi się kabaret „Nieśmiesznie-Śmieszni”. Od 18 do 24 będzie można bawić się na dyskotece, a o dobrą muzykę zadba DJ Tomasz.

Ponadto dla najmłodszych od godziny 13 dostępny będzie plac zabaw, dmuchańce, auta na akumulatory, duża trampolina oraz przejażdżki konne. Będzie można też przyjrzeć się z bliska wozowi strażackiemu czy wziąć udział w zajęciach profilaktyczno-animacyjnych. Na stanowiskach wirtualnej rzeczywistości czekają takie atrakcje jak skok na bungee, wędrówka po dnie morza, lot statkiem kosmicznym, kolejka górska, spotkanie z dinozaurami oraz gry zręcznościowe. A co najważniejsze – to wszystko dostępne zupełnie za darmo.

Osoby zainteresowane swoim stanem zdrowia będą mieli szansę wykonać szereg badań – skóry, wagi, wzrostu, ciśnienia oraz grubość tkanki tłuszczowej. Ponadto pojawi się możliwość wykonania badania słuchu i konsultacji protetycznej, a także oddać krew w ramach akcji „100 litrów krwi na 100-lecie niepodległości”.

Festyn odbywa się w ramach kampanii „Postaw na rodzinę!”.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *