Kaczki popłynęły Krzną już po raz czwarty

DSC_4088

Już po raz czwarty odbył się Rotariański Wyścig Kaczek. Tym razem zebrane pieniądze zostały przeznaczone na wakacje dzieci ze świetlic środowiskowych „Promień” i „Dziupla”.

Wczoraj 24 czerwca (niedziela) odbył się IV Rotariański Wyścig Kaczek na rzece Krznie. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 13 krótkimi przemowami organizatorów oraz występem zespołu „Hard Gock”. Następnie wszyscy udali się nad Krznę, gdzie zostały wypuszczone na wodę zakupione gumowe kaczki.

Jako pierwsza dopłynęła kaczka z numerem 409, druga była kaczka 406, a trzecia 204. Jako ostatnia dopłynęła z numerem 579. Osoby, które zakupiły kaczki z wymienionymi wyżej numerami zostały nagrodzone. Ponadto odbyło się losowanie, w którym spośród wszystkich biorących udział rozlosowano ponad 60 nagród wysokiej wartości.

Pieniądze pozyskane z zakupu kaczek zostały przeznaczone na wakacje dzieci ze świetlic środowiskowych „Promień” i „Dziupla”.

 

Udostępnij!

Komentarze: 3

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. smutne, że do Białej dotarł Rotary club – „przedszkole” masonerii. Tylko pociesza fakt, że to są raczej stare dziadki, i za jakiś czas…

  2. Fajna inicjatywa. Pytanie tylko czy po całym spływie kaczki zostały wyłowione? Czy może będą dryfować aż się same rozpadną:p Co na to ochrona środowiska ?!

  3. Spływ kaczek … tylko po czym, po zarośniętej rzece ?!? Bialczanie tak dba o miasto wasz jeszcze aktualny ale mam nadzieję że już nie długo !!!