Kajaki popłyną Zielawą. Trwają zapisy

Kajaki popłyną Zielawą. Trwają zapisy 15

Jest wiele sposobów na aktywne spędzenie wakacyjnych dni. Wycieczka rowerowa, spacer po lesie, a może spływ kajakowy? Miłośnicy ostatniej z propozycji będą mieli okazję już niebawem spłynąć rzeką Zielawą.

Będzie to już szósty spływ w ramach akcji „10 spływów na 10-lecie Stowarzyszenia”. Na taki pomysł uczczenia swojego jubileuszu wpadło Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka. Kajaki popłyną w niedzielę (5 sierpnia) o godzinie 11 z Ortela Królewskiego do Kijowca. Na uczestników czeka też krótkie szkolenie.

Każdy, kto chciałby wziąć udział musi zapłacić 75 zł. W ramach tej kwoty każdy uczestnik ma zapewniony transport z Białej Podlaskiej (przy McDonald’s o 9.30, przy PKP o 9.40, w Łomazach o 10) i z powrotem, udział w spływie w dwuosobowym kajaku i ubezpieczenie. Cena zawiera również możliwość zwiedzania cmentarza tatarskiego, posiłek, strzelanie z łuku, certyfikat kajakarza, okolicznościowy znaczek oraz pamiątkowy medal.

Zapisy przyjmowane są do 3 sierpnia pod nr tel. 501-266-672, mailowo pod adresem [email protected] lub na profilu Facebook Stowarzyszenia.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *