Kajakiem po przygodę. Już niebawem kolejny spływ

Kajakiem po przygodę. Już niebawem kolejny spływ 16

Niektórzy lubią spędzać czas na wycieczce rowerowej, inni wolą piesze wędrówki, a jeszcze inni uwielbiają spływy kajakowe. Mamy dobrą wiadomość szczególnie dla tych ostatnich. Szykuje się kolejny spływ rzeką Zielawą.

Będzie to już piąty spływ w ramach akcji „10 spływów na 10-lecie Stowarzyszenia”. Na taki pomysł uczczenia swojego jubileuszu wpadło Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka. Kajaki popłyną w sobotę (14 lipca) w samo południe z Rossosza do Studzianki.

Każdy, kto chciałby wziąć udział musi zapłacić 80 zł. W ramach tej kwoty każdy uczestnik ma zapewniony transport z Białej Podlaskiej (przy McDonald’s o 10.30, przy PKP o 10.40, w Łomazach o 11) i z powrotem, udział w spływie w dwuosobowym kajaku i ubezpieczenie. Cena zawiera również możliwość zwiedzania Muzeum Wsi Podlaskiej i cmentarza tatarskiego, posiłek, strzelanie z łuku, certyfikat kajakarza, okolicznościowy znaczek oraz pamiątkowy medal.

Zapisy przyjmowane są pod nr tel. 501-266-672, mailowo pod adresem [email protected] lub na profilu Facebook Stowarzyszenia.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *