Kajakowe szaleństwo na Zielawie. Zapisz się już dziś

Kajakowe szaleństwo na Zielawie. Zapisz się już dziś 16

Szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników kajakarstwa. Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza wszystkich chętnych do udziału w spływach. 

Pierwszy spływ zaplanowano na najbliższy czwartek (20 czerwca) o godzinie 11. Uczestnicy wystartują z Wisznic i rzeką Zielawą popłyną do Studzianki. Koszt to 60 zł. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc. Po dotarciu na metę na wszystkich będzie czekał posiłek oraz możliwość spróbowania swoich sił w strzelaniu z łuku.

Kolejny spływ odbędzie się w niedzielę (23 czerwca). W wyjątkową noc świętojańską będzie można wybrać się na wieczorną wyprawę kajakową z Rossosza do Studzianki, również rzeką Zielawą. Zamiast wianków w wodę wypłyną kajaki. Start około godziny 21 na Prymie przy moście w Rossoszu w stronę Bordziłówki. Trasa będzie liczyła 11 kilometrów. Koszt udziału w wydarzeniu to 50 zł.

W spływie będzie można wziąć udział też w niedzielę (30 czerwca). O 16 uczestnicy popłyną Zielawą ze Studzianki, przez Łomazy i z powrotem do Studzianki. Koszt tej nietypowej wyprawy „pod prąd” to 60 zł. Trasa liczy 8 km i będzie wiodła w górę rzeki Zielawy przeciwnie do nurtu. Przewidywany czas zmagania w rzece wynosi 3 godziny. Zapisy przyjmowane są do 27 czerwca.

Następny spływ odbędzie się w sobotę (6 lipca). To kolejne nocne wydarzenie. O 21 chętni popłyną Zielawą z Rossosza do Studzianki. Start o 21 na Prymie przy moście w Rossoszu. Koszt to 50 zł.

Cena obejmuje koszt uczestnictwa jednej osoby – miejsce w kajaku dwuosobowym, opiekę przewodnika, ubezpieczenie, medal i posiłek regeneracyjny po spływie. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania transportu na miejsce spływu i z potworem (ustalana indywidualnie). Zapisy pod numerem telefonu 501 266 672, mailowo pod adresem: [email protected] lub poprzez fb Kajaki Studzianka do wyczerpania limitu miejsc.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *