Karambol ciężarówek całkowicie zablokował ruch

Karambol ciężarówek całkowicie zablokował ruch 16

Jest to „czarny poniedziałek” dla kierowców. W jednej z miejscowości zderzyło się kilka samochodów ciężarowych. Ich ładunek wysypał się na jezdnię.

Dzisiaj (3 grudnia) o godzinie 5.51 strażacy otrzymali wezwanie do karambolu na zakręcie w Zakalinkach. Zderzyły się tam aż cztery samochody ciężarowe i jeden dostawczy. Auta zsuwały się z oblodzonej jezdni na pobocze.

Dwie z ciężarówek zakończyły swoją podróż w przydrożnym rowie. Trzecia zablokowała ruch w obie strony. Na jezdnię wysypała się z niej kostka brukowa. Do usunięcia skutków tej kolizji potrzebne było wezwanie strażackiego holownika z Łosic.

– Podczas tej kolizji nikt nie został ranny. Kierowcy Mercedesa i ciężarówki marki DAF zostali ukarani mandatem – wyjaśnia Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy policji.

Akcja strażaków potrwała do 9.55.

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Zima jak zwykle zaskoczyła ,o godzinie 7.50 białe Volvo z piaskarką sypało uliczki przy hali Marusarza ,kto tam mieszka ,jeśli główne drogi miasta były w lodzie ? Posypać głowy solą

    1. Oj mieszka, mieszka. Bardziej tam czyszczą uliczki niż np. Akademicką czy Terebelską. Są ulice ważne, ważniejsze i najważniejsze. Ważność zależy od tego, kto przy danej ulicy mieszka. Tak było w naszym mieście i będzie. Nie bierze się pod uwagę dokąd prowadzi ulica, częstotliwości przejazdu samochodów. Co było na chodnikach i uliczkach na osiedlu Jagiellońskim. Lodowisko. Ludzie szli do pracy, uczniowie do szkół ślizgając się.Dzisiaj zdały lepiej egzamin stare,””komunistyczne” wybite, dziurawe płytki, jak nowa, nierówna kostka , położona na równi pochyłej. Masakra

  2. Piszą nieprawdę droga nie była całkowicie zablokowana. Przejazd był obok. Osobiście minąłem zdarzenie bez żadnych problemów

  3. Bez sensu. Ciężarówki się zderzyły, pozsuwały się do rowu a za co zostali ukarani kierowcy? Przecież to ciężarówki spowodowały kolizję.
    ( No co? tak napisano o zdarzeniu.)