Karambol na drodze wojewódzkiej

Karambol na drodze wojewódzkiej 16

Na drodze wojewódzkiej zderzyło się pięć aut. Najpierw audi uderzyło w tył hondy, a po tym kolejno doszło do stłuczki trzech innych pojazdów. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj rano (18 czerwca) w Ciciborze Dużym (gm. Biała Podlaska) na drodze wojewódzkiej nr 811.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, nie zachował bezpiecznej odległości od hamującej przed nim hondy, uderzając w tył poprzedzającego go auta. Za kierownicą audi siedział 21-letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski. Drugim pojazdem kierowała 36-letnia mieszkanka gm. Rokitno. W wyniku tego zdarzenia auto 36-latki uderzyło w znajdującego się przed nią seata, a ten następnie w poprzedzającego go fiata. Seatem kierowała 32-letnia mieszkanka Janowa Podlaskiego, natomiast za kierownicą fiata siedział 25-letni mieszkaniec gminy Konstantynów.
Dodatkowo elementy karoserii uszkodzonych pojazdów uderzyły w jadący z przeciwka samochód marki Peugeot uszkadzając go – wyjaśnia Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej komendy.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, ale na szczęście ich obrażenia okazały się nie groźne, a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja drogowa.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. JAK LUDZIE POWODUJĄ WYPADKI TO ODRAZU POWINNI ZABRAĆ PRAWO JAZDY I DOSTAĆ DOŻYWOTNI ZAKAZ JEŻDŻENIA PODJAZDAMI !!!! TAKICH LUDZI NIE SZKODA….

  2. Jak popatrzeć na te już pseudo auta to i tak prędzej czy później mieli trafić na złom. Dobrze że nikomu nic się nie stało. A tak Czarek będzie miał sprzedane kolejne bryki. Już wypadki A dopiero co się wakacje rozpoczęli.