Karnawał trwa. Wybierz się na bal z prawdziwego zdarzenia

Karnawał trwa. Wybierz się na bal z prawdziwego zdarzenia 15

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona Charytatywnego Balu Karnawałowego na Kresach. Kultowa impreza ma za sobą dziewiętnastoletnią tradycję, a w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w janowskim zamku.

Karnawał na Kresach jest coroczną inicjatywą organizowaną przez parę aktorów – Alicję Jachiewicz i Stefana Szmidta, fundatorów Fundacji Kresy 2000. Jedną z niespodzianek, którą przewidziano dla gości to występ Vadima Brodskiego, światowej sławy skrzypka. Artysta podczas mini recitalu przedstawi specjalny repertuar – zaprezentuje m.in. utwory Beethovena, Schuberta i McCartneya.

Wśród atrakcji na sobotnie popołudnie, wieczór i noc, znalazło się również spotkanie przy ognisku połączone z degustacją wyrobów firm sponsorujących, muzyką oraz zwiedzaniem okolicy saniami lub bryczką – w zależności od pogody. Podczas imprezy odbędzie się także kolacja, polonez, walc kotylionowy, konkurs dobroczynności z udziałem malarzy, cegiełki z atrakcyjnymi nagrodami i całą noc suto zastawione stoły i bufety. Nie zabraknie również tańców przy orkiestrze, która zagra do ostatniej pary.

Dochód z balu charytatywnego zostanie przekazany na działalność Fundacji Kresy 2000 Domu Służebnego Polskiej Sztuce Słowa Muzyki i Obrazu w Nadrzeczu k. Biłgoraju. Są jeszcze wolne miejsca.

ZOBACZ TAKŻE: Szczegółowe informacje

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *